Zupa kanadyjska z pieczarkami?

Kanada to kraj wielokulturowy i różnorodny. Kanadyjska  kuchnia to mix smaków z różnych stron świata. Duży wpływ na to, co jedzą Kanadyjczycy, ma klimat Ameryki Północnej. Jest on surowy niemal w całym kraju, dlatego większość Kanadyjskich potraw ma właściwości rozgrzewające. Dużą popularnością cieszą się tam zupy, które skutecznie zabijają głód. Nie ma nic lepszego w mroźny dzień niż gorąca i smaczna zupa kanadyjska której głównym składnikiem jest mięsko mielone i PIECZARKI. WŁAŚNIE, PIECZARKI.

W ubiegłym roku w stronę kanady wyruszyły dwa testowe wózki aluminiowe z elektrycznym napędem rozłącznym którego to rozwiązania jesteśmy prekursorami (wspomniany napęd wdrożyliśmy z sukcesem 5 lat temu) w ujęciu światowym  pozostawiając daleko za sobą firmy konkurencyjne. Podróż do celu trwała około dwa miesiące, kolejne cztery miesiące to testowanie i oczekiwanie na opinię Klienta. Opinia Klienta jest dla nas niezwykle cenna, dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt był produktem najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z faktu, że nasz wózek z serii NEWTON jako produkt polski, cieszy się uznaniem pieczarkarni na całym świecie i spełnia wysoko postawione wymagania.

Korzyści wynikające z pracy z Newtonem podczas zbioru, są zauważane niemal od razu. Konstrukcja wózka gwarantująca bezpieczeństwo pracowników pieczarkarni,  możliwość zbioru z dolnej i ostatniej półki jak również automatyzacja ruchu platformy wózka zapewniają komfort pracy i wyższe plony.

A dziś ? Dziś, kontener już załadowany. Ruszamy w kierunku Kanady ?. Dwumiesięczna trasa  i rozpoczęcie zbioru pieczarek z NEWTONEM!

A potem ? Może zupka kanadyjska ? ? 

post-image
^