Zupa kanadyjska z pieczarkami?

Kanada to kraj wielokulturowy i różnorodny. Kanadyjska  kuchnia to mix smaków z różnych stron świata. Duży wpływ na to, co jedzą Kanadyjczycy, ma klimat Ameryki Północnej. Jest on surowy niemal w całym kraju, dlatego większość Kanadyjskich potraw ma właściwości rozgrzewające. Dużą popularnością cieszą się tam zupy, które skutecznie zabijają głód. Nie ma nic lepszego w mroźny dzień niż gorąca i smaczna zupa kanadyjska której głównym składnikiem jest mięsko mielone i PIECZARKI. WŁAŚNIE, PIECZARKI.

W ubiegłym roku w stronę kanady wyruszyły dwa testowe wózki aluminiowe z elektrycznym napędem rozłącznym którego to rozwiązania jesteśmy prekursorami (wspomniany napęd wdrożyliśmy z sukcesem 5 lat temu) w ujęciu światowym  pozostawiając daleko za sobą firmy konkurencyjne. Podróż do celu trwała około dwa miesiące, kolejne cztery miesiące to testowanie i oczekiwanie na opinię Klienta. Opinia Klienta jest dla nas niezwykle cenna, dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt był produktem najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z faktu, że nasz wózek z serii NEWTON jako produkt polski, cieszy się uznaniem pieczarkarni na całym świecie i spełnia wysoko postawione wymagania.

Korzyści wynikające z pracy z Newtonem podczas zbioru, są zauważane niemal od razu. Konstrukcja wózka gwarantująca bezpieczeństwo pracowników pieczarkarni,  możliwość zbioru z dolnej i ostatniej półki jak również automatyzacja ruchu platformy wózka zapewniają komfort pracy i wyższe plony.

A dziś ? Dziś, kontener już załadowany. Ruszamy w kierunku Kanady ?. Dwumiesięczna trasa  i rozpoczęcie zbioru pieczarek z NEWTONEM!

A potem ? Może zupka kanadyjska ? ? 

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam