Zbiór selektywny – czy warto w niego inwestować właścicielom pieczarkarni?

Co się tak naprawdę liczy w zbiorze pieczarek w pieczarkarniach?

Prawie każda profesjonalna, dobrze prosperująca pieczarkarnia wykorzystuje do zbioru pieczarek specjalnie zaprojektowane do tego celu wózki. To bardzo istotne, ponieważ to właśnie koszt pracy pracownika i jego optymalizacja są kluczowe dla właścicieli pieczarkarni.

Dobrze zaprojektowany wózek wspiera zbieraczkę umożliwiając jej zbiór pieczarek w sposób bardzo szybki przy zachowaniu minimum wysiłku fizycznego, który jest jednak niezbędny, aby prowadzić zbiór w optymalny sposób.

Producenci wózków na całym świecie próbują dostarczać coraz bardziej wydajne wózki. Wydajne, czyli takie, które maksymalnie przyspieszają zbiór zachowując jednocześnie trwałość, ergonomię i bezpieczeństwo pracownika.

Jakie rozwiązania oferuje nowoczesny wózek do zbioru pieczarek?

Dla właściciela pieczarkarni najistotniejsze są rozwiązania, które bezpośrednio przyspieszą zbiór pieczarek i należą do nich m. in.

Kolejnym, istotnym czynnikiem wpływającym na wydajność jest zasilanie wózka:

Przydają się drobne, ale istotne udogodnienia:

Wypadki przy pracy to koszt zwolnień i chorobowych, dlatego dobre wózki muszą być bezpieczne. Oto przykładowe zabezpieczenia czołowej jakości wózków:

Czym jest zbiór selektywny i jakie daje efekty?

Zbiorem selektywnym nazywamy synergię cech związanych z mobilnością wózka. Kluczem do opłacalności pieczarkarni jest zapewnienie pracownikowi takich rozwiązań, które pozwalają mu szybko i łatwo docierać do tych pieczarek, które są już gotowe do zbioru.

Szybsze, a zatem łatwiejsze dotarcie do gotowych grzybów to wyższa efektywność zbioru, a z naszych kalkulacji wynika, że pieczarkarnie korzystające z nowoczesnych wózków są w stanie zwiększyć plony do nawet 2 kg pieczarek na każdy m² uprawy oraz obniżyć wielkość zatrudnienia o średnio 10 % do 20 % i więcej.

Gdzie szukać wózków, które zapewnią maksymalną opłacalność pieczarkarni?

Autorem powyższej treści jest GROWTIME – producent wózków do pieczarek, które zawierają wszystkie wymienione wyżej rozwiązania i jeszcze trochę więcej. Oto dwa najważniejsze produkty, które powinieneś przeglądnąć:

Wózek do zbioru pieczarek PASCAL – https://growtime.eu/produkt/wozek-do-zbioru-pieczarek-pascal/

Wózek do zbioru pieczarek NEWTON – https://growtime.eu/produkt/wozek-do-zbioru-pieczarek-newton/

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam