Wiedza to wartość, która pozwala na wzrost

Wymiana informacji, opinii i doświadczeń to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie wzrostu w przenośni (uprawie) i dosłownie (rozwoju firmy). Dlatego chętnie uczestniczymy we wszelkich seminariach branżowych. Jednym z nich jest “Switch to winter in MUSHROOM growing”, podczas którego Michał Kustusch podzielił się swoją wizją na temat wyposażenia pieczarkarni.

Czego dotyczyło seminarium?

Ostatnia sesja UMDIS dotyczyła następujących tematów:

Czy warto uczestniczyć w takim seminarium?

Jako firma działająca w tej branży od lat powiemy wprost – TAK. Takie spotkania to okazja do wymiany doświadczeń, opinii oraz czas, w którym doskonalimy siebie jako przedsiębiorców i hodowców. 

Cieszymy się, że Michał mógł wziąć udział w sesji, gdzie podzielił się tym, co według niego jest najważniejsze w kontekście uprawy pieczarek i jak firma GROWTIME pomaga te cele zrealizować.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, gdzie poznasz szczegóły wystąpienia:

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam