Przedstawiamy Valor 1000 – nową zasilaną bateryjnie i bardzo precyzyjną wagę do pieczarek

GROWTIME cały czas się rozwija i nie ustaje w produkcji kolejnych elementów wyposażenia pieczarkarni, odpowiadających w pełni na potrzeby konsumentów. Z przyjemnością ogłaszamy, że w naszej ofercie pojawiły się nowe, wyjątkowe wagi do pieczarek Valor 1000. Są to uniwersalne urządzenia, stworzone przede wszystkim z myślą o praktyczności i wytrzymałości

Bateria pozwala nawet na 1500 godzin pracy

Kluczowym wyróżnikiem wagi Valor 1000, z punktu widzenia wydajności i użyteczności w pieczarkarniach, jest brak konieczności wymiany baterii przez bardzo długi okres czasu. Mowa tutaj nawet o roku lub 1000-1500 godzinach. Tak niski pobór mocy przez urządzenie jest możliwy dzięki zastosowaniu energooszczędnej konstrukcji.

Dzięki wykorzystaniu baterii nie ma potrzeby podłączania wagi do sieci elektrycznej. Urządzenie można więc bez problemu użytkować również w miejscach oddalonych od gniazdek elektrycznych.

Co jeszcze pieczarkarnia może zyskać z uwagi na brak potrzeby częstego ładowania? Kolejna istotna kwestia to oszczędność czasu zbieraczek. Nie muszą one nieustannie weryfikować stanu naładowania wagi i podłączać jej do ładowania, czekać na naładowanie, a następnie odłączać. Wymiana baterii to znacznie szybszy i mniej uciążliwy proces.

Trzeba także zauważyć, że takie rozwiązanie eliminuje całkowicie ryzyko potencjalnych uszkodzeń ładowarek czy ich przewodów. Tego typu komponenty bywają awaryjne, zwłaszcza przy intensywnym i długotrwałym użytkowaniu, a dzięki wadze zasilanej bateryjnie, w ogóle nie trzeba z nich korzystać.

Opcje ważenia idealne do pieczarkarni

Wspomniane powyżej benefity, związane z wykorzystaniem wydajnego zasilania bateryjnego, to zaledwie ułamek zalet tych wag. Nie mogło zabraknąć w nich wszystkich kluczowych opcji ważenia, które są najczęściej wykorzystywane w pieczarkarniach.

W związku z tym, standardowo wagi zawierają opcje ważenia kontrolnego, sumowania oraz szybkiej zmiany jednostek, co powinno pozwolić na szybką i sprawną pracę. Podczas ważenia kontrolnego, w trakcie zbioru, szczególnie przydatne może okazać się wsparcie sygnału dźwiękowego wydawanego przez urządzenie.

Wagi Valor 1000 spełniają wymagania Systemu Zarządzania Jakością HACCP, w związku z czym bez jakichkolwiek obaw można je wykorzystać do ważenia produktów spożywczych.

Szybkie i precyzyjne pomiary

Precyzja to jeden z najbardziej kluczowych parametrów każdej wagi. Jest ona w szczególności kluczowa właśnie w pieczarkarniach, aby móc właściwie selekcjonować pieczarki podczas zbioru.

Nowy model Valor 1000 wyróżnia się przede wszystkim dokładnością wskazań (dokładność pomiaru wynosi do 0,5g), możliwą do osiągnięcia dzięki wysokiej wewnętrznej rozdzielczości.

Warto podkreślić także możliwość łatwego wypoziomowania wagi. Co więcej, czas stabilizacji pomiaru poniżej 0,2s zwiększa wydajność pracy i pozwala na szybkie zważenie nawet dużej ilości pieczarek.

Użyteczność na najwyższym poziomie

Nasze najnowsze wagi posiadają super przejrzysty interfejs. Zastosowanie jasnego, bardzo czytelnego wyświetlacza LCD z białym podświetleniem, zapewnia bezproblemowy odczyt wyników ważenia.

Zadbaliśmy również o prostą obsługę, do której wykorzystuje się jedynie dwa przyciski. Możliwość błyskawicznego i intuicyjnego wybrania potrzebnej w danej chwili opcji ważenia, w szczególności ważenia kontrolnego, gwarantuje łatwą i szybką pracę.

Trwała i higieniczna konstrukcja

Kompaktowe wymiary sprawiają, że urządzenie jest bardzo łatwe i wygodne w przenoszeniu. To wydajny, ekonomiczny wybór do rutynowego ważenia, który powinien doskonale sprawdzić się w każdej pieczarkarni.

Zdejmowana szalka jest wykonana ze stali nierdzewnej, zaś obudowa z ABS. Konstrukcja Valor 1000 została zatwierdzona przez National Sanitary Foundation (NSF), uznaną amerykańską organizację non-profit, zajmującą się tworzeniem standardów jakościowych dla produktów mających zostać dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Łatwość czyszczenia wagi oszczędza czas i wiąże się z pełną higieną jej użytkowania.

Co ważne, wagi Valor 1000 objęte są 2 letnim terminem gwarancji (obowiązują wyłączenia dla uszkodzeń mechanicznych oraz zalania). To sprzęt na lata, charakteryzujący się wysoką jakością wykonania.

Więcej informacji o nowej wadze do pieczarkarni, w tym jej dokładną specyfikację, znajdziesz w karcie produktu, czyli tutaj. Wśród wyposażenia oferowanego w standardzie można wyróżnić zintegrowaną poziomiczkę, regulowane nóżki oraz wygodne uchwyty do przenoszenia wagi. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania i omówić, jak nasze wagi mogą pomóc Twojej pieczarkarni.

Poza modelem Valor 1000 w naszej ofercie można znaleźć również inne wagi stosowane w pieczarkarniach to jest Valor 2000 i Valor 4000. Charakteryzuje je przede wszystkim ultra wysoki stopień szczelności IP68. Oznacza on praktycznie całkowitą wodoodporność. Zgodnie z normą urządzenie musi być całkowicie odporne na pyły, a także powinien wytrzymać zanurzenie w wodzie przez dłuższy czas i na większej głębokości niż w przypadku niższego standardu. Mowa tutaj konkretnie o modelach Valor 2000 i Valor 4000.

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam