Podobno pieczarki w Australii są jednym z najczęściej kupowanych produktów!

Tak!, Grzyby są w Australii zaraz po ziemniakach drugim najbardziej wartościowym świeżym warzywem. Od 2018 roku Newton z elektrycznym napędem rozłączanym ma swój udział w procesie uprawy pieczarek w Australii.  To już trzeci kontener, który przemierzy morza i oceany i kolejna partia wózków która podąża w kierunku Australii.

Pierwszy kontakt z Klientem miał miejsce na przełomie 2017 /2018r.. Były rozmowy, konsultacje, rysunki przesyłane w jedną jak i w drugą stronę celem akceptacji bądź korekty. Wzajemnie podsuwaliśmy sobie różne rozwiązania, tak aby produkt finalny mógł otrzymać pięć gwiazdek ?. Tak się stało.

Pierwszą testową sztukę wysłaliśmy w sierpniu 2018r. Staraliśmy się w 100 % spełnić oczekiwania Klienta.   W grudniu, po niespełna dwóch miesiącach testowania Klient złożył zamówienie na pierwszy set  wózków aluminiowych z elektrycznym napędem rozłączanym z serii NEWTON. 36 wózków do zbioru pieczarek wyruszyło w świat. 

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza!.  A powracający do nas Klient jest potwierdzeniem, że nasza praca nie poszła w las. Jak widać, dzielące nas kilometry, różnica czasu bądź bariera językowa nie jest dla nas przeszkodą.  Dowodem na to jest rok 2020 w którym to realizujemy następne zamówienie, kolejna partia, kolejny set…

Praca z Newtonem to gwarancja szybkiego zwrotu poniesionej inwestycji poprzez wyższą wydajność zbioru i  ergonomię pracy, nasz Australijski partner już o tym wie, a TY ?

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam