Podobno pieczarki w Australii są jednym z najczęściej kupowanych produktów!

Tak!, Grzyby są w Australii zaraz po ziemniakach drugim najbardziej wartościowym świeżym warzywem. Od 2018 roku Newton z elektrycznym napędem rozłączanym ma swój udział w procesie uprawy pieczarek w Australii.  To już trzeci kontener, który przemierzy morza i oceany i kolejna partia wózków która podąża w kierunku Australii.

Pierwszy kontakt z Klientem miał miejsce na przełomie 2017 /2018r.. Były rozmowy, konsultacje, rysunki przesyłane w jedną jak i w drugą stronę celem akceptacji bądź korekty. Wzajemnie podsuwaliśmy sobie różne rozwiązania, tak aby produkt finalny mógł otrzymać pięć gwiazdek ?. Tak się stało.

Pierwszą testową sztukę wysłaliśmy w sierpniu 2018r. Staraliśmy się w 100 % spełnić oczekiwania Klienta.   W grudniu, po niespełna dwóch miesiącach testowania Klient złożył zamówienie na pierwszy set  wózków aluminiowych z elektrycznym napędem rozłączanym z serii NEWTON. 36 wózków do zbioru pieczarek wyruszyło w świat. 

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza!.  A powracający do nas Klient jest potwierdzeniem, że nasza praca nie poszła w las. Jak widać, dzielące nas kilometry, różnica czasu bądź bariera językowa nie jest dla nas przeszkodą.  Dowodem na to jest rok 2020 w którym to realizujemy następne zamówienie, kolejna partia, kolejny set…

Praca z Newtonem to gwarancja szybkiego zwrotu poniesionej inwestycji poprzez wyższą wydajność zbioru i  ergonomię pracy, nasz Australijski partner już o tym wie, a TY ?

post-image
^