GROWTIME – Podsumowanie 2023 roku

Ostatnich 12 miesięcy obfitowało w nowe wyzwania i ciężką pracę. Cieszymy się jednak, że wychodzimy z tego cało, a nawet na plus. Wolumen sprzedaży GROWTIME wzrósł przy zachowaniu stałej niezastąpionej obsady. To właśnie nim należą się największe podziękowania, ponieważ mieszanka ulepszania i usystematyzowania wewnętrznych procesów z determinacją dała w efekcie lepszą wydajność i wzmocnienie pozycji na rynku.

Największe osiągnięcia w 2023 roku

Jednym z najważniejszych osiągnięć roku 2023 było zakończenie prac nad systemem ważącym „Smart Touch”. Ten innowacyjny system poprawia ergonomię i wydajność pracy zbieraczek, a także pozwala na integrację z wózkami do zbioru NEWTON i PASCAL. W międzyczasie dopracowaliśmy funkcjonalność systemu odzysku energii elektrycznej, który w dalszym ciągu udoskonalamy. System odzysku energii polega na ładowaniu akumulatorów podczas hamowania napędów (tworzy się wtedy tzw. zielona energia).

W maju zaprezentowaliśmy swoje innowacyjne rozwiązania na międzynarodowych targach branżowych „Mushroom Days” w Holandii. Dzięki temu firma nawiązała nowe kontakty i zdobyła cenne opinie od klientów z całego świata. To dało nam impuls do rozszerzenia asortymentu, który zaprezentowaliśmy już w Holandii, a były to produkty codziennego użytku takie jak odzież robocza, lampy owadobójcze czy produkty eksploatacyjne typu folię HDPE ochronne na maty do podłoża.

Ponadto w ostatnim kwartale 2023 roku podpisaliśmy kontrakt na dostawę wózków hydraulicznych Pascal do jednej z pieczarkarni w okolicach Siedlec. Umowa ta jest dowodem na to, że klienci coraz częściej doceniają wysoką jakość produktów GROWTIME. Dlaczego klient nas wybrał? Wyznajemy zasadę, że każdy zastosowany element musi spełniać odpowiednie wymagania i normy, a zaprojektowane rozwiązania, które oferujemy zwiększać opłacalność biznesu naszych odbiorców, utrzymując jednocześnie konkurencyjność cenową. Ten argument okazał się najważniejszy i bardzo dziękujemy za zaufanie i wiarę w nasze rozwiązania.

Wykorzystując krajowy potencjał Agencji UMDIS (reprezentowanej przez Inne Ustylovska i Maksyma Yenchenko), której jesteśmy Partnerem, zorganizowaliśmy warsztaty z technologii zbioru pieczarek. Wydarzenie to miało na celu zaprezentowanie klientom funkcjonalności produktów firmy oraz wymianę doświadczeń.

Co planujemy na 2024 rok?

Stabilny wzrost. W GROWTIME kładziemy duży nacisk na wysoką jakość swoich produktów. Wszystkie elementy są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, a zaprojektowane rozwiązania zwiększają opłacalność biznesu klientów firmy.

Mimo trudnych warunków gospodarczych, 2023 rok był dla nas dobrym rokiem. Udało nam się osiągnąć znaczące wzrosty sprzedaży i produktywności. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom, partnerom i pracownikom za ich zaangażowanie i wsparcie. W 2024 roku planujemy dalszy rozwój. Chcemy rozszerzyć swój asortyment o nowe produkty oraz wprowadzić kolejne innowacje.

Życzymy dalszych sukcesów w 2024 roku!

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam