Ekspansja: nasze wózki do zbioru pieczarek i Chorwacja!

Na gorąco dzielimy się z Wami dobrą informacja. Właśnie, podpisaliśmy kontrakt z jednym z czołowych Chorwackich producentów pieczarek. Jest to dla nas szczególnie radosna chwila, ponieważ po dwumiesięcznym okresie próbnym w którym Newton mierzył się z konkurencyjnym wózkiem innego producenta –  ZWYCIĘŻYLISMY. Konstrukcja, jakość wykonania i funkcjonalność wózka okazały się niezawodne pod każdym względem.

Jak już zauważyliście, większość naszych Klientów zanim podejmie decyzję o zakupie wózka do zbioru pieczarek, ma możliwość przetestowania jego funkcjonalności. Często dzieje się tak, że wersja testowa wózka konstruowana jest specjalnie dla danego Klienta. Uwarunkowane jest to odbiegającymi od standardu parametrami wymiarowymi konstrukcji m.in. ze względu na wielkość opakowań, szerokości ganków i innych, a okres testowy to czas w którym Klient i my, mamy możliwość w pełni dostosowania wózka do jego potrzeb. Zanim jednak to nastąpi, bardzo dokładnie zapoznajemy się z jego potrzebami.  Finalnie, Klient otrzymuje od nas w pełni dostosowany do jego uprawy wózek do zbioru pieczarek. Oczywiście, możliwość testowania, nie dotyczy tylko wózków aluminiowych z serii NEWTON, ale również wózka hydraulicznego z serii PASCAL.

Tak było w tym przypadku. Czas testowania zakończony i  już w lipcu wysyłka pierwszej z trzech partii zamówionych wózków z elektrycznym napędem rozłączanym NEWTON, więc ruszamy z realizacją zamówienia. Chorwacja czeka!  Hvala i srdačan pozdrav.

post-image
^