Ekspansja: nasze wózki do zbioru pieczarek i Chorwacja!

Na gorąco dzielimy się z Wami dobrą informacja. Właśnie, podpisaliśmy kontrakt z jednym z czołowych Chorwackich producentów pieczarek. Jest to dla nas szczególnie radosna chwila, ponieważ po dwumiesięcznym okresie próbnym w którym Newton mierzył się z konkurencyjnym wózkiem innego producenta –  ZWYCIĘŻYLISMY. Konstrukcja, jakość wykonania i funkcjonalność wózka okazały się niezawodne pod każdym względem.

Jak już zauważyliście, większość naszych Klientów zanim podejmie decyzję o zakupie wózka do zbioru pieczarek, ma możliwość przetestowania jego funkcjonalności. Często dzieje się tak, że wersja testowa wózka konstruowana jest specjalnie dla danego Klienta. Uwarunkowane jest to odbiegającymi od standardu parametrami wymiarowymi konstrukcji m.in. ze względu na wielkość opakowań, szerokości ganków i innych, a okres testowy to czas w którym Klient i my, mamy możliwość w pełni dostosowania wózka do jego potrzeb. Zanim jednak to nastąpi, bardzo dokładnie zapoznajemy się z jego potrzebami.  Finalnie, Klient otrzymuje od nas w pełni dostosowany do jego uprawy wózek do zbioru pieczarek. Oczywiście, możliwość testowania, nie dotyczy tylko wózków aluminiowych z serii NEWTON, ale również wózka hydraulicznego z serii PASCAL.

Tak było w tym przypadku. Czas testowania zakończony i  już w lipcu wysyłka pierwszej z trzech partii zamówionych wózków z elektrycznym napędem rozłączanym NEWTON, więc ruszamy z realizacją zamówienia. Chorwacja czeka!  Hvala i srdačan pozdrav.

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam