Zbiór z dolnej i górnej półki – na co zwrócić uwagę?

Wybierając wózek do zbioru pieczarek warto zwrócić uwagę na te elementy jego budowy, które wpłyną na kompleksowy zbiór pieczarek z każdej półki regału. W tym dolnej oraz górnej półki regału, do których dostęp najczęściej jest nieco trudniejszy z powodu ich lokalizacji. Na co więc warto zwrócić uwagę przy wyborze wózka?

Jeden wózek kompleksowy czy drugi dodatkowy?

Jako producenci wyposażenia do pieczarkarni bardzo często spotykamy się z sytuacją, gdzie w pieczarkarni równolegle pracują dwa typy wózków do zbioru pieczarek:

Wózki kompleksowe, czyli potrafiące z łatwością obsłużyć całą wysokość regału, mają przewagę z kilku powodów:

Ergonomia, ergonomia i jeszcze raz ergonomia…

Przed wyborem właściwego wózka do zbioru pieczarek warto porównać fizyczne walory wózka m. in. 

Minimalna wysokość opuszczania / podnoszenia platformy

Warto zwrócić uwagę na maksymalną i minimalną wysokość wózka:

Podsumowanie

Z naszego doświadczenia, kluczowym czynnikiem wyboru wózka do pieczarkarni powinny być aspekty związane z ergonomią i konstrukcją wózka – tak, aby umożliwić kompleksowy i wydajny zbiór z całej wysokości regału (w tym z dolnej oraz górnej półki). 

Najlepsze rozwiązania są zazwyczaj droższe od niedopracowanych odpowiedników innych dostawców, ale długoterminowo zapewnią znacznie wyższą opłacalność, realny zwrot z inwestycji (niskie koszty utrzymania), ponieważ kluczowym kosztem pieczarkarni jest praca ludzi, a dzięki odpowiednim rozwiązaniom możemy im zapewnić mniejsze zmęczenie, a w konsekwencji wyższą wydajność i tym samym wyższą rentowność pieczarkarni.

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam