Rozwijamy się razem!

Nic tak nie motywuje do dalszego działania jak możliwość uczestnictwa w rozwoju działalności naszych Klientów. Jednym z nich jest Uprawa Pieczarek Łukasza Kiwały w Bolimowie.
W roku 2019 do Bolimowa dostarczyliśmy serię aluminiowych wózków do zbioru z napędem pionowym ( NEWTON ), prawie 4 000 m2 aluminiowego regału wraz matami pod podłoże, wagami Ohaus. Przez kolejne lata GROWTIME pracowało nad wdrażaniem nowych produktów i ich rozwojem, a Uprawa Pieczarek w Bolimowie zwiększała efektywności opłacalności między innymi dzięki naszemu sprzętowi. 

Na przełomie 2023 do nowego obiektu Pana Łukasza dostarczamy kolejnych 30 ton regału aluminiowego, kolejną dużą serię wózków, tym razem są to wózki poruszające się czterech kierunkach.  Rozwój i sukces naszego Klienta jest tez sukcesem dla nas. Brzmi banalnie, ale zaufanie jakim jesteśmy obdarzeni przez naszych Klientów jest największą nagrodą (i zobowiązaniem, by dostarczać najwyższej jakości produkty) oraz śmiało możemy to uczucie porównać do maratończyka, który na światowych igrzyskach zdobył złoty medal.

Panie Łukaszu, życzymy jeszcze większych zbiorów i dziękujemy za możliwość bycia częścią Pana gospodarstwa jakim jest Uprawa Pieczarek w Bolimowie.

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam