Podsumowanie roku 2020

Wkroczyliśmy w nowy rok 2021, to dobry moment na podsumowanie tego co wydarzyło się w GROWTIME w 2020r. Pomimo trwającej pandemii możemy zdecydowanie powiedzieć, że był to dla nas rok pełen wyzwań i ciężkiej pracy, która zakończyła się sukcesem.  Największy sukces osiągnął Newton Aluminiowy wózek do zbioru pieczarek.  Swoją konstrukcją i funkcjonalnością NEWTON zdobył zaufanie jednych z największych pieczarkarni na świecie. Dziś, nasze wózki do zbioru pieczarek stanowią wyposażenie pieczarkarni m.in. Australii, Kanady, Izraela,  Chorwacji czy Anglii.  Otwarci na sugestie i uwagi Klientów, staraliśmy się pokonać najwyższą poprzeczkę, tak aby w pełni dostosować wózki do wymagań jakie nam stawiano nie zapominając jednocześnie o trudnych warunkach panujących w pieczarkarni.

Budując relacje z Klientem zagranicznym, pamiętamy także o naszych lokalnych odbiorcach, dzięki którym mamy możliwość czynnego uczestnictwa w rozwoju branży pieczarkarskiej co pozwala nam na  ciągłe poszerzanie i wdrażanie nowych produktów do naszej oferty. Przykładem jest ulepszona waga do zbioru pieczarek Valor 1000 która idealnie sprawdza się w warunkach jakie panują w pieczarkarni.  Valor 1000 podbija rynek lokalny i ma również stałych zwolenników po za granicami kraju.

Z dumą możemy powiedzieć że, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej spowodowanej COVID 19  to był owocny rok, a pozytywna opinia i satysfakcja naszych Klientów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. 

Dziękujemy!

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam