Podsumowanie roku 2020

Wkroczyliśmy w nowy rok 2021, to dobry moment na podsumowanie tego co wydarzyło się w GROWTIME w 2020r. Pomimo trwającej pandemii możemy zdecydowanie powiedzieć, że był to dla nas rok pełen wyzwań i ciężkiej pracy, która zakończyła się sukcesem.  Największy sukces osiągnął Newton Aluminiowy wózek do zbioru pieczarek.  Swoją konstrukcją i funkcjonalnością NEWTON zdobył zaufanie jednych z największych pieczarkarni na świecie. Dziś, nasze wózki do zbioru pieczarek stanowią wyposażenie pieczarkarni m.in. Australii, Kanady, Izraela,  Chorwacji czy Anglii.  Otwarci na sugestie i uwagi Klientów, staraliśmy się pokonać najwyższą poprzeczkę, tak aby w pełni dostosować wózki do wymagań jakie nam stawiano nie zapominając jednocześnie o trudnych warunkach panujących w pieczarkarni.

Budując relacje z Klientem zagranicznym, pamiętamy także o naszych lokalnych odbiorcach, dzięki którym mamy możliwość czynnego uczestnictwa w rozwoju branży pieczarkarskiej co pozwala nam na  ciągłe poszerzanie i wdrażanie nowych produktów do naszej oferty. Przykładem jest ulepszona waga do zbioru pieczarek Valor 1000 która idealnie sprawdza się w warunkach jakie panują w pieczarkarni.  Valor 1000 podbija rynek lokalny i ma również stałych zwolenników po za granicami kraju.

Z dumą możemy powiedzieć że, pomimo trudnej sytuacji gospodarczej spowodowanej COVID 19  to był owocny rok, a pozytywna opinia i satysfakcja naszych Klientów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. 

Dziękujemy!

post-image
^