Mushroom Harvesting – Wyjątkowe szkolenie dla hodowców, którzy chcą zwiększyć plony i wydajność zbioru!

Czy zastanawiałeś się, jak zwiększyć zyski z uprawy pieczarek? Mamy dla Ciebie niezwykłą wiadomość! Agencja UMDIS przygotowała niepowtarzalne szkolenie, które pozwoli Ci odkryć tajemnice maksymalizowania plonów z Twojej hodowli.

Mushroom Harvesting – Co to za szkolenie?

Organizatorem szkoleń jest UMDIS, a wydarzenia odbędą się w Polsce w dniach:

To prawdziwa gratka dla hodowców, ponieważ spotkania odbędą się w największej farmie w Europie – Sopinscy Uprawa Pieczarek oraz wyjątkowej Pieczarkarni Wierzbno.

Kliknij w link i zapisz się na szkolenie: https://umdis.org/harvestingcourses

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Spotkanie zapewni Ci wgląd w najnowsze techniki uprawy, dzięki którym hodowle osiągają niesamowite rezultaty – plony uzyskujące wzrost większy o nawet 5 – 8 kilogramów na metr kwadratowy!

Będziesz miał również okazję odwiedzić miejsce pracy hodowców, którzy słyną z doskonałego zarządzania i innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

W czasie trwania trzydniowego szkolenia, poprowadzonego przez doświadczonego trenera, Linę Turovską, poznasz najnowsze metody optymalizacji procesu zbioru. Prowadząca, która obecnie zarządza sześcioma hodowlami w Ameryce, podzieli się swoją pasją i niezwykłą wiedzą.

To nie wszystko – GROWTIME również tam będzie

W trakcie szkolenia nasza firma GROWTIME również przeprowadzi szkolenie teorytyczne i praktyczne z obsługi wózków do zbioru pieczarek. Dzięki temu innowacyjnemu sprzętowi będziesz w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoje plony i zmaksymalizować opłacalność pieczarkarni.

Czy warto zapisać się na szkolenie?

Przez trzy niezwykłe dni zdobędziesz kompleksowe spojrzenie na optymalizację procesu zbioru, korzystając z bogatej wiedzy Liny Turovskiej i rzeczywistych demonstracji w najbardziej efektywnych hodowlach w Europie. 

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli hodowli pieczarek, kierowników pieczarkarni, menedżerów zbiorów, koordynatorów zbiorów i nadzorców.

Wiedza zdobyta na kursie będzie szczególnie przydatna dla dużych i średnich firm, ponieważ program kursu został opracowany na podstawie osiągnięć uzyskanych w największych hodowlach w Europie i Ameryce.

Zapisz się na szkolenie

To niezwykłe szkolenie to okazja, której nie możesz przegapić. Przyjdź i dowiedz się, jak wykorzystać pełen potencjał hodowli, zwiększyć zyski i osiągnąć niesamowite rezultaty w uprawie pieczarek. 

Zapisz się już dziś i postaw krok w kierunku wzrostu, by sukcesy Twojej firmy rosły jak grzyby po deszczu.

Kliknij w link i zapisz się na szkolenie: https://umdis.org/harvestingcourses

Zapytania prosimy kierować do organizatorów:

Inna Ustylovska,
Numer: +48 577 253 132
E-mail: inna.ustilovskaja@gmail.com

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam