Mushroom Harvesting – Wyjątkowe szkolenie dla hodowców, którzy chcą zwiększyć plony i wydajność zbioru!

Czy zastanawiałeś się, jak zwiększyć zyski z uprawy pieczarek? Mamy dla Ciebie niezwykłą wiadomość! Agencja UMDIS przygotowała niepowtarzalne szkolenie, które pozwoli Ci odkryć tajemnice maksymalizowania plonów z Twojej hodowli.

Mushroom Harvesting – Co to za szkolenie?

Organizatorem szkoleń jest UMDIS, a wydarzenia odbędą się w Polsce w dniach:

To prawdziwa gratka dla hodowców, ponieważ spotkania odbędą się w największej farmie w Europie – Sopinscy Uprawa Pieczarek oraz wyjątkowej Pieczarkarni Wierzbno.

Kliknij w link i zapisz się na szkolenie: https://umdis.org/harvestingcourses

Czego dowiesz się na szkoleniu?

Spotkanie zapewni Ci wgląd w najnowsze techniki uprawy, dzięki którym hodowle osiągają niesamowite rezultaty – plony uzyskujące wzrost większy o nawet 5 – 8 kilogramów na metr kwadratowy!

Będziesz miał również okazję odwiedzić miejsce pracy hodowców, którzy słyną z doskonałego zarządzania i innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

W czasie trwania trzydniowego szkolenia, poprowadzonego przez doświadczonego trenera, Linę Turovską, poznasz najnowsze metody optymalizacji procesu zbioru. Prowadząca, która obecnie zarządza sześcioma hodowlami w Ameryce, podzieli się swoją pasją i niezwykłą wiedzą.

To nie wszystko – GROWTIME również tam będzie

W trakcie szkolenia nasza firma GROWTIME również przeprowadzi szkolenie teorytyczne i praktyczne z obsługi wózków do zbioru pieczarek. Dzięki temu innowacyjnemu sprzętowi będziesz w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoje plony i zmaksymalizować opłacalność pieczarkarni.

Czy warto zapisać się na szkolenie?

Przez trzy niezwykłe dni zdobędziesz kompleksowe spojrzenie na optymalizację procesu zbioru, korzystając z bogatej wiedzy Liny Turovskiej i rzeczywistych demonstracji w najbardziej efektywnych hodowlach w Europie. 

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli hodowli pieczarek, kierowników pieczarkarni, menedżerów zbiorów, koordynatorów zbiorów i nadzorców.

Wiedza zdobyta na kursie będzie szczególnie przydatna dla dużych i średnich firm, ponieważ program kursu został opracowany na podstawie osiągnięć uzyskanych w największych hodowlach w Europie i Ameryce.

Zapisz się na szkolenie

To niezwykłe szkolenie to okazja, której nie możesz przegapić. Przyjdź i dowiedz się, jak wykorzystać pełen potencjał hodowli, zwiększyć zyski i osiągnąć niesamowite rezultaty w uprawie pieczarek. 

Zapisz się już dziś i postaw krok w kierunku wzrostu, by sukcesy Twojej firmy rosły jak grzyby po deszczu.

Kliknij w link i zapisz się na szkolenie: https://umdis.org/harvestingcourses

Zapytania prosimy kierować do organizatorów:

Inna Ustylovska,
Numer: +48 577 253 132
E-mail: inna.ustilovskaja@gmail.com

post-image
^