G’s May Farm – Ostateczny sukces, ale NIE ostatnie zamówienie

Farma G’s May Farm jest jedną z wiodących europejskich i w pełni zintegrowanych firm rodzinnych zajmujących się świeżymi produktami. To międzynarodowa firma rolnicza założona w 1952 roku i będąca synonimem postępowych hodowców, którzy rozwijają nie tylko ofertę, ale również kadrę pracowniczą przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i wspieraniu lokalnych społeczności. 

Sukces kolejnej dostawy wózków do zbierania pieczarek dla G’s May Farm!

Współpraca z G’s May Farm to czysta przyjemność, którą pielęgnujemy już od 3 lat. Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym osiągnięciem w tej materii. Po ostatniej dostawie, zrealizowanej z sukcesem, jesteśmy pełni dumy i gotowi na kolejne wyzwania. Tym razem była to duża umowa dotycząca dostawy 120 wózków i niemal 1500 lamp LED.

Od samego początku naszej współpracy z zespołem G’s May Farm, staramy się zapewnić w sposób naturalny i jak zawsze wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe standardy. Nasze wózki są nie tylko wydajne, ale również bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nasz wózek Newton, został wyposażony w elektryczny napęd rozłączany oraz niezawodny system podnoszenia platformy (w którym zastosowano również 2 niezależne hamulce bezpieczeństwa) za pomocą linki nierdzewnej. Dzięki temu rozwiązaniu, zbieranie pieczarek staje się jeszcze bardziej efektywne.

W zgodzie z normami i oczekiwaniami

Nie można również zapomnieć, że wózki Newton spełniają restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa obowiązujące zarówno w Anglii, jak i wewnątrz firmy G’s May Farm. Dzięki temu możemy być pewni, że przykładamy rękę do zwiększenia efektywności pracy, jak i podniesienie komfortu pracowników zatrudnionych w firmie.

Wspólnie idziemy po więcej

Jesteśmy wdzięczni za wieloletnią i owocną współpracę z zespołem G’s May Farm. To dzięki nim nasza firma się rozwija i doskonali swoje produkty. Cieszymy się, że możemy dostarczać klientom wózki do zbierania pieczarek, które są nie tylko niezawodne, ale również przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy.

Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na realizację kolejnej dostawy. Mamy pewność, że wózki Newton sprawdzą się doskonale i będą nieocenionym wsparciem dla pracowników G’s May Farm.

post-image
^