G’s May Farm – Ostateczny sukces, ale NIE ostatnie zamówienie

Farma G’s May Farm jest jedną z wiodących europejskich i w pełni zintegrowanych firm rodzinnych zajmujących się świeżymi produktami. To międzynarodowa firma rolnicza założona w 1952 roku i będąca synonimem postępowych hodowców, którzy rozwijają nie tylko ofertę, ale również kadrę pracowniczą przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i wspieraniu lokalnych społeczności. 

Sukces kolejnej dostawy wózków do zbierania pieczarek dla G’s May Farm!

Współpraca z G’s May Farm to czysta przyjemność, którą pielęgnujemy już od 3 lat. Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami kolejnym osiągnięciem w tej materii. Po ostatniej dostawie, zrealizowanej z sukcesem, jesteśmy pełni dumy i gotowi na kolejne wyzwania. Tym razem była to duża umowa dotycząca dostawy 120 wózków i niemal 1500 lamp LED.

Od samego początku naszej współpracy z zespołem G’s May Farm, staramy się zapewnić w sposób naturalny i jak zawsze wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe standardy. Nasze wózki są nie tylko wydajne, ale również bezpieczne i łatwe w obsłudze. Nasz wózek Newton, został wyposażony w elektryczny napęd rozłączany oraz niezawodny system podnoszenia platformy (w którym zastosowano również 2 niezależne hamulce bezpieczeństwa) za pomocą linki nierdzewnej. Dzięki temu rozwiązaniu, zbieranie pieczarek staje się jeszcze bardziej efektywne.

W zgodzie z normami i oczekiwaniami

Nie można również zapomnieć, że wózki Newton spełniają restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa obowiązujące zarówno w Anglii, jak i wewnątrz firmy G’s May Farm. Dzięki temu możemy być pewni, że przykładamy rękę do zwiększenia efektywności pracy, jak i podniesienie komfortu pracowników zatrudnionych w firmie.

Wspólnie idziemy po więcej

Jesteśmy wdzięczni za wieloletnią i owocną współpracę z zespołem G’s May Farm. To dzięki nim nasza firma się rozwija i doskonali swoje produkty. Cieszymy się, że możemy dostarczać klientom wózki do zbierania pieczarek, które są nie tylko niezawodne, ale również przyczyniają się do zwiększenia efektywności pracy.

Już teraz z niecierpliwością oczekujemy na realizację kolejnej dostawy. Mamy pewność, że wózki Newton sprawdzą się doskonale i będą nieocenionym wsparciem dla pracowników G’s May Farm.

post-image
^
string(2) "pl"
Marketa Bakes
Miałem okazję współpracować z Michałem przy innej sprawie i mogę powiedzieć, że jest to naprawdę rzetelna osoba, bardzo bezpośrednia i komunikatywna. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mogę go polecić do współpracy.
Krystian Sopiński
Firma GROWTIME jest naszym wieloletnim partnerem biznesowym, który zawsze staje na wysokości zadania. Produkty dostarczane przez GROWTIME cechują się wysoką jakością, wieloletnią niezawodnością i nienaganną estetyką. Firma ta posiada fachową obsługę techniczną, która jest w stanie zaprojektować i zrealizować maszyny dla najbardziej wymagających klientów. Z zadowoleniem stwierdzam, że wybór GROWTIME był wyborem trafnym, a współpraca z doświadczonym personelem to przyjemność.
Josipa Ervačić
Bardzo wydajny, niezawodny i poprawny biznesowo. Zawsze do usług swoich klientów w zakresie profesjonalnej pomocy, doradztwa i innych rzeczy ważnych dla lepszej współpracy i postępu.
Tommy G
Bardzo wysokie standardy produkcji i realizacji zamówień. Produkt, w naszym przypadku - wózki do kompletacji, są dobrze zaprojektowane i dopasowane do podanych przez nas wymiarów. Ciężarówki sprawują się bardzo dobrze. Usługa zespołu GrowTime była doskonała, w tym dokumenty eksportowe i wysyłka.
Kamil Hornowski
bezkonkurencyjne ceny
Anita Krynska
Szybka realizacja zamówień i bardzo dobry kontakt.
Kuba Brodziu
Profesjonalne podejście do klienta. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Polecam!
Harry Nolan
Kupiliśmy platformy do zbierania, oświetlenie tuneli, siatki do uprawy i fartuchy do zbierania, jesteśmy pod wrażeniem jakości wszystkiego. Obsługa przed i po sprzedaży jest również doskonała. Growtime to świetny partner do współpracy.
Łukasz Zalewski
Firma godna polecenia. Jakość oferowanych produktów bardzo dobra. Wszystko załatwione na czas. Kontakt z właścicielem bardzo dobry, pomoże, doradzi w każdej sytuacji. Współpracujemy kilka lat i zawsze pełen profesjonalizm. Oby tak dalej. Pozdrawiam